Kontakt z nami

Nasz sklep powstał z myślą o Was drogie Panie!

Z pasji do perfekcjonizmu i uwielbienia do mody, tworzymy codziennie dla was nowe możliwości. Dbamy o to aby nasze produkty w dostępnych kolekcjach były jak najlepszej jakości a bestsellery zawsze dostępne od ręki w ekspresowej dostawie.

Naszym motto przewodnim jest zapewnienie szerokiego wyboru najlepszej jakości strojów i akcesoriów na siłownie, które uwolnią Twój potencjał w zdobywaniu kondycji. Poprzez stworzone do nieskrępowanych ruchów, najbardziej wspierające bezszwowe legginsy chcemy Tobie zapewnić maksymalne osiągi mając na uwadze szybkie postępy i najlepsze wyniki.

Dla nas liczy się Twoja wygoda i komfort każdego dnia. Nie chodzi tylko i wyłącznie o perfekcyjne stroje podkreślające figurę, ale przede wszystkim o ludzi którzy je noszą. Każdego dnia jesteśmy dumni i podziwiamy nasze klientki wiedząc że mogą nam zaufać przy następnych zamówieniach.

Życzymy wielu przyjemnych chwil podczas zakupów w naszym sklepie. Zapraszamy także na nasze portale społecznościowe, gdzie umieszczamy najnowsze informacje dotyczące zdrowego trybu życia i prezentujemy najnowsze pozycje trafiające do powiększającej się oferty.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego na nasz adres główny sklepu:

sklep@jegginsy.com

Jegginsy.pl